Корзина
316 отзывов
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

КОРИСНІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА БІЖУТЕРІЄЮ

КОРИСНІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА БІЖУТЕРІЄЮ
Навряд чи комусь із нас сьогодні може прийти в голову ідея піклуватися про біжутерію так само, як про фамільні ювелірні коштовністі. Однак, навіть якісна сучасна біжутерія потребує елементарного догляду.

23.10.14

КОРИСНІ ПОРАДИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА БІЖУТЕРІЄЮ

Навряд чи комусь із нас сьогодні може прийти в голову ідея піклуватися про біжутерію так само, як про фамільні ювелірні коштовністі. Однак, навіть якісна сучасна біжутерія потребує елементарного догляду, адже часто зношеність виробів викликана не їх поганою якістю, а недоліком догляду за ними. 

Прикраси знаходяться в постійному контакті з кислим середовищем нашої шкіри. З часом на вироби осідає тонким шаром пил, яка проникає в дрібні деталі. При терті поверхня прикрас стирається. Існує тільки один спосіб уповільнити ці процеси - догляд.

Ось кілька золотих правил, виконуючи які, вам удасться якомога довше зберегти ваші прикраси в «доброму здоров'ї»: 

  • Не надягайте ваші прикраси відразу після нанесення косметичних продуктів. Важливо пам'ятати, що багато сучасних косметичних засобів по догляду за шкірою, а також декоративна косметика, містять ртутні сполуки, навіть невелика їх кількість впливає на благородні метали та їх сплави. 
  • Не наносіть парфуми на вироби. 
  • Уникайте контакту з усіма миючими засобами з абразивами - піском, крихтою, порошками. 
  • Намагайтеся чистити виріб після кожного використання.
  • Піт - найнебезпечніший ворог ваших прикрас, кілець і браслетів. 
  • Бережіть камені в прикрасах від ударів і подряпин.


Рекомендується знімати прикраси: 

  • Під час виконання домашніх робіт (прання, миття посуду, приготування їжі), оберігати їх від механічних пошкоджень; 
  • Під час заняття спортом; 
  • У ванні, сауні, басейні. Не допускайте занадто частого контакту вироби з водою. Але, якщо ваша прикраса буде іноді потрапляти у воду, то воно від цього не зіпсується. 
  • Перед сном. 


Усі прикраси, зі вставленими камінчиками, "бояться" різких перепадів температури. 

Щоб біжутерія була довше привабливою, за нею потрібно доглядати. Її не потрібно чистити різними спеціальними засобами, які використовуються для ювелірних прикрас. Для догляду досить взяти зубну щітку з м'якою щетиною (або шматочок бавовняної тканини, згорнутий в джгутик, якщо деталі, що вимагають чистки, важкодоступні), нанести на неї кілька крапель мила і акуратно почистити виріб. Після миття потрібно сполоснути виріб чистою водою і висушити на вбираючою папері. Останній штрих - полірування за допомогою шматочка шкіри, спеціально призначеного для цього. Блиск виробів буде довше. З часом на посріблених виробах, як і на срібних, може утворитися темний наліт. В цьому випадку прикраси можна очистити в киплячому розчині, що складається з 1 столової ложки солі, з шкаралупи двох курячих яєць на 1 літр води - опускайте на 15 секунд ланцюжка, кільця і браслети (без каменів). Після кип'ятіння слід ретельно промити і витерти полотняною ганчірочкою. 

В цьому і полягає догляд, нічого більше робити і не потрібно. Таким легким і невимушеним способом ми продовжили життя дорогих штучок, які роблять нас такими спокусливими і кожен раз оновленими. Для цього варто трохи постаратися.

Другие статьи
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Украина Киев