Продавец Інтернет - магазин "Hohhol" развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
324 отзыва
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Вже скоро в Індії розпочнеться свято весни і процвітання! Свято Холі!

Вже скоро в Індії розпочнеться свято весни і процвітання! Свято Холі!
Свято Холі ― не що інше, як святкування початку весни, пробудження природи. За свою строкатість і насиченість кольором свято отримало прізвисько Фестиваль Фарб. В першу ніч свят завжди спалюється опудало Холіки, злий демоніци, давним-давно...

18.02.16

Вже скоро в Індії розпочнеться свято весни і процвітання! Свято Холі!

Індуси вірять в круговорот життя і знають, що у всього є відправна точка, чи не тому в їх календарі є день, який буйством яскравих фарб вихваляє пробудження природи?

Свято Холі (або Пхагвах), індуїстський фестиваль фарб, вихлюпується на вулиці міст в кінці лютого ― початку березня. Точну дату визначає Місяць ― свято завжди починається в повний місяць і триває п'ять днів.

Свято Холі ― не що інше, як святкування початку весни, пробудження природи. За свою строкатість і насиченість кольором свято отримало прізвисько Фестиваль Фарб.
В першу ніч свят завжди спалюється опудало Холіки, злий демоніци, давним-давно змагалися в «згорають» з Прахлада, принцом, вірували в Крішну, влада якого Холіка заперечувала. Неушкодженим з багаття милістю Крішни вийшов тільки Прахлада.

Крішна не тільки жартував над впевненими в собі демониця, але і регулярно грав з пастушками. На честь цієї його звички під час Фестивалю Фарб повсюдно виповнюється танець загравання. Юнаки заграють з усіма сподобалися дівчатами, відмова в танці вважається верхом непристойності.

Свій інтерес, як і побажання щастя, індуси позначають яскраво ― посипаючи обраного кольоровою пудрою або спеціями, обливаючи підфарбованою водою. Потрапити під обстріл легко ― достатньо просто вийти на вулицю на другий день свята. Небезпека бути забарвленим проходить тільки з настанням темряви.

Святкування Холі ніколи не обходиться без традиційного напою ― тандем з бханг, до складу якого входять молоко або молочні продукти і сік або листя конопель. Застілля свято передбачає з третього по п'ятий день проведення ― це дні взаємних візитів.

Навряд чи хоч кому-небудь вдасться не перейнятися духом свята і залишитися в стороні від загального божевілля. І не потрібно боятися зібрати на собі плями всіх кольорів веселки, чим більше їх виявиться і чим яскравіше вони будуть, тим більше щастя вам побажали!

Всі щасливчики, які мають можливість відвідати свято, неодмінно на ньому побувають. Але а іншим не варто засмучуватися, через деякий час і вся Україна потоне в барвистому веселощі, досить тільки трохи почекати.

Стеж за фестивалем фарб Холі в своєму місті:https://vk.com/uaholifest

Купить фарбу до свята: http://hohhol.com.ua/g6041100-suh-farbi-hol

#Holi #гулал #холи #холі #краска #holi_fest #Индия

Другие статьи
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Украина Киев