Кошик
241 відгук
Знижки до 50% на гаманці і портмоне в честь 8 березня!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

7 ІДЕЙ ДЛЯ ВИПУСКНОГО АЛЬБОМУ

7 ІДЕЙ ДЛЯ ВИПУСКНОГО АЛЬБОМУ
Напередодні настання нового навчального року майбутнім випускникам пора задуматися про випускні альбоми. Щоб альбом вийшов незабутнім і креативним найкраще почати обмірковувати дизайн і вибрати виробника альбому якомога раніше. Просто помістити...

04.04.16

7 ІДЕЙ ДЛЯ ВИПУСКНОГО АЛЬБОМУ 

Напередодні настання нового навчального року майбутнім випускникам пора задуматися про випускні альбоми. Щоб альбом вийшов незабутнім і креативним найкраще почати обмірковувати дизайн і вибрати виробника альбому якомога раніше. Просто помістити фотографії випускників в овальних рамочках вже не модно. Як зробити його незвичайним і незабутнім? У цій статті ми підготували для вас кілька ідей для оформлення випускного альбому. 

1. Діти і дорослі 
Ідея цього альбому - по три фотографії кожного учня: дитяча фотографія, чорно-білий портрет і кольорова фотографія в повний зріст. Пошукайте в архівах свої дитячі фотографії і помістіть їх разом з фотографією сьогоднішньою - таке порівняння завжди цікаво! Додайте «олівцем» малюнки до фотографії - і ваш шедевр готовий! До речі, чорно-білі фотографії виглядають набагато цікавіше кольорових. 

2. Побажання і думки 
В цьому альбомі хлопці збирають з усього класу думки про кожного учня, плюс - побажання для кожного перед розставанням, додають крім професійних фотографій по кілька фото з особистих архівів - і ось, альбом не схожий ні на який інший! 

3. Літо-осінь-зима 
Тут фотограф виконує велику роботу: приходить до класу кілька разів, щоб відобразити різні пори року: літо, осінь і зиму. 

4. Репортаж 
В основу цього фотоальбому лягла репортажна зйомка життя класу: на уроках, в спортзалі, в актовому залі, на вулиці 

5. Фарби Холі 
Випускний альбом, оформлений в яскравих тонах: яскраво і красиво. Тут можна розважитися не тільки над красивими професійними фотографіями, але і з яскравими Фарбами Холі, провівши час не як на фотосесії, а як на веселому Фестивалі Фарб Холі. До речі, такий альбом найкраще передає атмосферу дитинства і веселощів, фотографії будуть яскраві і дивитися їх можна лише з посмішкою. Без сумніву найкраща ідея фотосесії випускного! 
Доречі фарбу можна замовити в категоріїhttps://hohhol.com.ua/g6041100-suhi-farbi-holi

6. Соціальні мережі
Ще одна з ідей знайдена на просторах інтернету - випускний альбом, дизайн якого стилізований під сторінки соціальних мереж.. Ідея - супер, що ще сказати! Залишайтеся завжди на зв'язку зі своїми однокласниками, як би далеко не розійшлися ваші життєві шляхи! 

7. Малюнки на класній дошці 
Креативна ідея для фотосесії. Тут можна пофантазувати і придумати свій малюнок для кожного з учнів, реалізував задум на дошці. 

 

Заходь за Фарбами Холі і Кольоровим Димом для власного Яскравого Фотосету ;-)

 

 

Інші статті
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ