Кошик
264 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Підкресли своє свято за допомогою аерозольної фарби в балончику! 

Підкресли своє свято за допомогою аерозольної фарби в балончику! 
Будь-яке свято може стати незабутнім, якщо грамотно підійти до його оформлення. Ловіть новинку - аерозольні фарби в балончику! 

17.02.19

Підкресли своє свято за допомогою аерозольної фарби в балончику! 

Ви готуєте надзвичайне свято, привітання або зізнання в коханні? Хочете, щоб ця подія запам'яталася і було оригінальною? Будь-яке свято може стати незабутнім, якщо грамотно підійти до його оформлення. Ловіть новинку - аерозольні фарби в балончику! 

Ось вам деякі ідеї щоб підкреслити ваш свято аерозольною фарбою: 

1. Весілля. Головна машина з молодятам може бути розписана іменами молодих, датою їх торжества, різною весільною атрибутикою (серця, янголята, лебеді). Машини гостей замість традиційних стрічок можна розмалювати смугами в кольорі весілля, зробити різні написи. Всі малюнки або написи можуть бути виконані від руки або за допомогою спеціальних трафаретів, можна звернутися до професійного художника, який допоможе розмалювати автомобіль. 

2. Дівич-вечір. Наречена перед весіллям нерідко збирає кращих подруг, щоб від душі повеселитися. Розмальований в тематиці свята лімузин запам'ятається не тільки винуватиці свята та її гостям, а й жителям міста по якому буде їздити такий яскравий лімузин. 

3. День народження. Оригінально привітати з цим святом можна друга або колегу, розфарбувавши його машину кольоровими фарбами. Головне - відразу пояснити, що фарба легко змивається водою, щоб не зіпсувати іменинник настрій. 

4. Виписка з пологового будинку. Новоспечена мама оцінить автомобіль, розписаний щасливим батьком радісними написами в тому, що у нього народився син/дочка. Крім того, можуть бути завдані зображення малюка, чепчиків, повзунки і багато іншого, пов'язаного з появою на світ немовляти. 

5. Розіграші. Використовуючи таку фарбу, можна розіграти кращого друга або подругу, розписавши або прикрасивши його автомобіль. Написи можуть бути різними, проте краще вибирати доброзичливі, позитивні фрази, адже на цій машині автовласникові ще їздити. Добре для розіграшу підійдуть такі слова та фрази, як «посміхнися», «добрий день», «рівних доріг», крім того, можна написати зізнання в любові, розмалювати машину поцілунками або сердечками. 

Як бачите з аерозольною фарбою в балончику ви легко зможете здивувати, розіграти або привітати ваших друзів і рідних. Таке оригінальне свято вони ніколи не забудуть, і отримають море позитивних вражень. 

Будьте впевнені в нашій аерозольній фарбі, вона виготовлена ​​100% з натуральних і екологічних продуктів, що виготовляються на основі крейди. Не боїться холоду або морозу. Вогненебезпечна, не запалюється і не горить. Не має ліміту знаходження на поверхні (поки автомобіль не помиють або його заллє дощ). Може вживатися на будь-яких поверхнях, в тому числі тілі, волоссі, одязі.

 

Як організувати свято або розіграш з аерозольною фарбою дізнайся за контактами: 
https://www.facebook.com/hohhol/
або за телефонами: 
099 972 52 66 
063 604 64 48 

Підкресли своє свято за допомогою аерозольної фарби в балончику! 

Інші статті
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ