Кошик
241 відгук
Знижки до 50% на гаманці і портмоне в честь 8 березня!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Барвисте свято Індії «Фестиваль весни» або «Фестиваль Фарб Холі» вже на порозі. 

Барвисте свято Індії «Фестиваль весни» або «Фестиваль Фарб Холі» вже на порозі. 
У 2019 Фестиваль Фарб Холі відзначають 21 березня, Холіка Дахау 20 березня. Фестиваль весни або ж фестиваль Фарб Холі - один з найдавніших релігійних свят в індуїзмі, яке символізує прихід весни, перемогу добра над злом і початок Нового року.

04.03.19

Барвисте свято Індії «Фестиваль весни» або «Фестиваль Фарб Холі» вже на порозі. 

Холі - весняне свято, одне з найважливіших в індуїстському календарі та популярне вже в усьому світі. «Фестиваль весни» або як його ще називають «Фестиваль Фарб Холі», свято любові і перемоги добра над злом та початок Нового року за індійським календарем. 

У 2019 Фестиваль Фарб Холі відзначають 21 березня, Холіка Дахау 20 березня. Фестиваль весни або ж фестиваль Фарб Холі - один з найдавніших релігійних свят в індуїзмі, яке символізує прихід весни, перемогу добра над злом і початок Нового року за індійським календарем. Народні гуляння в різних регіонах тривають від 3 до 5 днів. 

Ритуали стародавнього фестивалю Холі дотримуються щороку: 
- Перший день святкування Холіка Дахау (маленький Холі) - спалювання демоніци Холіки. За багато днів до свята люди починають збирати дрова для багать, які розкладають на основних перехрестях або на спеціально визначеному безпечному місці. До моменту фактичного святкування вже збирається величезна купа дрів. Друга основна частина підготовки до свята полягає в виготовленні опудала - фігурки Холіки, призначеного для спалювання в вогні. Попіл від багаття вважається священним, тому його забирають додому і наносять на тіло для захисту від злих духів. 

- Фестиваль Фарб Холі проводиться на наступний день - Дхалунді, який є головним для свята Холі. Раніше люди з ранку виходили на вулицю і посипали один одного попелом з багаття, на якому спалювали опудало Холіки. Таким чином вони захищають себе і інших від злих сил. Але з роками попіл почали замінювати на різнокольорову суху Фарбу Холі і обливання підфарбованою водою. За віруваннями - чим більше на тобі фарби, тим щасливіше і яскравіше пройде рік. У цей день тривають народні гуляння в супроводі танцями, музикою і кулінарними спокусами. 

- Увечері або на третій день люди приводять себе і свої будинки в порядок, після чого обмінюються візитами з друзями і родичами, дарують один одному подарунки і солодощі. Цей день сприймається також як свято вибачення і нових начал. Всі ритуали проводяться в урочистій обстановці. Скрізь люди танцюють, веселяться, виступають музичні та танцювальні ансамблі. Батьки дарують дітям подарунки. 

Фестиваль Фарб Холі дуже популярний і в Україні. Вже цього літа ми відкриємо новий сезон фестивалів Фарб Холі. Ще більше фарб, яскраві кольори, більше міст і море радості. Традиційно на свято Холі збирається багато молоді і не тільки. Фестивалі супроводжуються запальною музикою, танцями, конкурсами та обсипання один одного Фарбою Холі. 

Не пропусти фестивалі Фарб Холі цього літа в своєму місті! Стеж за анонсами у нас на сайті: https://www.holi-fest.com.ua/blog/ 
 

Барвисте свято Індії «Фестиваль весни» або «Фестиваль Фарб Холі» вже на порозі. 

Інші статті
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ