Кошик
243 відгуків
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Порадуй дітей та організуй Holi Fest до Дня захисту дітей! 

Порадуй дітей та організуй Holi Fest до Дня захисту дітей! 
Щорічно в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. У цій статті ми розповімо Вам як влаштувати Holi Fest з Фарбами Холі для дітей.

20.05.19

Порадуй дітей та організуй Holi Fest до Дня захисту дітей! 

Щорічно в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я та дитина - це споконвічны цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність і розвиваючи власну культуру. Порадуй дітей та організуй Holi Fest до Дня захисту дітей, щоб вони веселилися, грали, мали найкраще дитинство!

Де збиратися, що їсти, у що грати, як бути з дощем, що продумати заздалегідь і інші поради в тому, як влаштувати Holi Fest з Фарбами Холі до Дня захисту дітей ми підготували для вас нижче. 

1. Обрати місце. Провести Holi Fest з Фарбами Холі до Дня захисту дітей можна в парку ближче до центру міста (щоб всі змогли туди легко дістатися) або на міському стадіоні, на березі річки. Де кожна дитина зможе вільно бігати та розважатися. 

2. Обрати час. Свято можна розпочинати з 10:00 і до вечора допоки не стемніє. 

3. Що їсти і пити. Для швидкого перекусу можете підготувати нарізані овочі та фрукти, лимонади і звичайну воду. Також можна влаштувати майстер-клас з приготування легких страв або напоїв. 

4. Як прикрашати. Обов'язково прикрасьте місце проведення дитячого свята. Запросіть декоратора з готовим рішеннями і «реквізитом» або придумайте все самі. Довгі, різнокольорові атласні стрічки, розвішані на низьких гілках дерев. Вони дуже красиво «літають» на вітрі. Паперові ліхтарики, повітряні кулі та інші легкі, недорогі штуки, які можна вішати на гілках. 

5. У що грати. Продумайте всі активні ігри - в м'яч, бадмінтон, фрісбі, скакалки та інші спортивні ігри. Щоб дітки не нудьгували зробіть кілька майстер-класів. Конкурси, змагання обов'язково зацікавлять дітей. З Фарбами Холі можете організувати бої або просто обкидання. 

Ваш насичений розвагами і яскраве свято діти запам'ятають! Вони гратимуть, розвиватимуться і пізнаватимуть нове, отримають море радості. Батькам хвилюватися не потрібно, Фарби Холі які ви можете використовувати на святі спеціальні, на основі трав і натуральних барвників. Добре змиваються з натуральних тканин, джинса. Сухі фарби повністю безпечні для здоров'я. 

Як організувати свято з фарбою Холи дізнайся за контактами:

https://www.facebook.com/hohhol/ 

або за телефонами: 
099 972 52 66 
063 604 64 48 

 

Замовити фарбу на власний Holi Fest можна на сторінці: https://hohhol.com.ua/suhi-farbi-holi 

Інші фестивалі HoliFest в Україні: https://hohhol.com.ua/articles 

Порадуй дітей та організуй Holi Fest до Дня захисту дітей! 

Інші статті
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ