Кошик
233 відгуків
Акція! До кулонів і амулетів таємний подарунок!Отримати подарунок
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Фестиваль Holi Fest до Дня молоді, це дуже легко і весело! 

Фестиваль Holi Fest до Дня молоді, це дуже легко і весело! 
В свято День молоді відмінним місцем зустрічі може стати барвистий фестиваль Holi Fest. Організувати таке свято простіше простого, і зараз ми вам трохи підкажемо, як і де краще всього провести фестиваль Holi Fest з фарбами Холі до Дня молоді. 

23.06.19

Фестиваль Holi Fest до Дня молоді, це дуже легко і весело! 

День молоді - це справжнє свято творчості і натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження. Адже юність - це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів. День молоді в Україні не має фіксованої дати, тому що він щорічно відзначається в останню неділю червня. І в 2019 році це свято юності випадає на 30 червня, останній день місяця. 

В цей сонячний та жаркий день найкраще зустрітися зі своїми друзями. Відмінним місцем зустрічі може стати барвистий фестиваль Holi Fest до Дня молоді. Організувати таке свято простіше простого, і зараз ми вам трохи підкажемо, як і де краще всього провести фестиваль Holi Fest з фарбами Холі до Дня молоді. 

- Подумайте де б ви хотіли провести День молоді з друзями ?! Правильно, молоді найкраще зібратися на пляжі або на березі річки, також підійде центральний парк міста. 
- Подбайте про зручності. Якщо все ж ви вирішили робити фестиваль на пляжі, там повинно бити місце щоб переодягнутися, де залишити на збереження речі, пуфики або лежаки для відпочинку. Щоб не перегрітися на сонці мало б бути накриття або місце з густими деревами. 
- Щоб молоді було чим зайнятися можете продумати різні майстер класи, ірги, продумайте концертну програму з виступом музикантів, DJ, танцювальних колективів ... 
- Фуд-зона, де кожен міг би підкріпиться смачною їжею. 
- Фестиваль Holi Fest з Фарбами Холі. Таке свято ніхто не пропустить! Всі люблять флеш моб з Фарбою Холі, або бої. Після обкидання фарбами молодь могла б покупатися в річці або продовжити бої обливанням водою. 
- В кінці дня можете організувати дискотеку під відкритим небом на тому ж пляжі. Це було б найкрутіше завершення дня! 

Молодість - це не тільки прекрасний період в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. У цей чудовий день всі з задоволенням зберуться на вашому барвистому фестивалі Holi Fest з Фарбами Холі щоб повеселитися від душі і здорово провести час з друзями! 

Як організувати свято з фарбою Холи дізнайся за контактами: 
https://www.facebook.com/hohhol/ 
або за телефонами: 
099 972 52 66 
063 604 64 48 

Замовити фарбу на власний Holi Fest можна на сторінці: https://hohhol.com.ua/suhi-farbi-holi 

Інші фестивалі HoliFest в Україні: https://hohhol.com.ua/articles 
 

Фестиваль Holi Fest до Дня молоді, це дуже легко і весело! 

Попередні статті
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ