Корзина
316 отзывов
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Зробіть добру справу у Всесвітній день навичок молоді та влаштуйте флеш моб з Фарбами Холі! 

Зробіть добру справу у Всесвітній день навичок молоді та влаштуйте флеш моб з Фарбами Холі! 
Започаткуйте і ви в своєму місті звичай щороку святкувати Всесвітній день навичок молоді. Цього дня організуйте флеш моб з Фарбами Холі, коли всі одночасно підкинуть до неба різнокольорові фарби. З Фарбами Холі життя, яскраве та безтурботне.

10.07.19

Зробіть добру справу у Всесвітній день навичок молоді та влаштуйте флеш моб з Фарбами Холі! 

Всесвітній день навичок молоді – дуже молоде свято, започатковане Організацією Об'єднаних Націй тільки в 2014 році. Відзначають його 15 липня. Воно приурочений всім молодим людям, і покликане інформувати всіх про важливість навчання молоді. Це дуже важливо, адже зараз для молодих людей досить складно знайти роботу, а кваліфікованих фахівців молодого віку стає все менше і менше. 

Започаткуйте і ви в своєму місті звичай щороку святкувати Всесвітній день навичок молоді. Цього дня проведіть величезну кількість інформативних заходів. Організуйте різні конференції, де можна буде обговорити головні проблеми, пов'язані з навичками молоді. Також ви б могли зробити стенд, де всі охочі змогли б залишити фото свого робочого місця, тим самим показуючи, що знайти роботу можливо. Як варіант запросіть представників різних компаній яким потрібні молоді та прогресивні працівники з досвідом роботи або без. Таким чином ви допоможете молодим людям вашого міста з працевлаштуванням. 

На завершення вашого заходу організуйте флеш моб з Фарбами Холі, коли всі одночасно підкинуть до неба різнокольорові фарби. Це був би чудовий спосіб завершити захід та розслабитись. З Фарбами Холі життя, яскраве та безтурботне. Тут не має значення твій статус, твоя робота. Фарби Холі об’єднують всіх людей в єдину велику та дружню родину! Кожен додасть в цей світ яскравих барв та емоцій! Кожен учасник отримає заряд позитиву та натхнення і його життя вже не буде колишнім, тільки наповнене яскравими емоціями та Фарбами Холі!

Як організувати свято з Фарбою Холи дізнайся за контактами: 
https://www.facebook.com/hohhol/ 
або за телефонами: 
099 972 52 66 
063 604 64 48 

Замовити Фарбу Холі на власне свято можна на сторінці: https://hohhol.com.ua/suhi-farbi-holi 

Інші фестивалі HoliFest в Україні : https://hohhol.com.ua/articles 

Другие статьи
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Украина Киев