Кошик
266 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Яскравий День Незалежності разом з Holi Fest та Фарбами Холі! 

Яскравий День Незалежності разом з Holi Fest та Фарбами Холі! 
24 серпня 2019 відзначення 28-ї річниці незалежності України. Щорічно урочисто та з розмахом святкується День Незалежності у всіх містах України. Організуй і Ти яскраве свято Holi Fest з Фарбами Холі в своєму місті! 

11.08.19

Яскравий День Незалежності разом з Holi Fest та Фарбами Холі! 

24 серпня 2019 відзначення 28-ї річниці незалежності України. Щорічно урочисто та з розмахом святкується День Незалежності у всіх містах України. Різні патріотичні заходи, святкові концерти, виступи артистів і музикантів, флешмоби, феєрверки, паради і ще багато інших різноманітних заходів організовують в цей день. Організуй і Ти яскраве свято Holi Fest з Фарбами Холі в своєму місті! 

Саме ти легко можеш влаштувати запальний фестиваль Holi Fest з Фарбами Холі до Дня Незалежності.

Що для цього потрібно? 
1. Виберіть місце і час. Зробити це можна на головній площі міста або в центральному парку, на стадіоні, де зможе зібратися багато людей. 
2. Поділися ідеєю проведення фестивалю Holi Fest з місцевою владою. Щоб ваш свято пройшло законно, варто домовитися з місцевою владою, щоб вони дали дозвіл вам на проведення бажаного вами святкування. 
3. Підготуйте для учасників фестивалю різноманітну програму ігор, майстер-класів, конкурсів. Запросіть виступити міські творчі колективи. 
4. Головною родзинкою свята зробіть Holi Fest. Фестивалі з Фарбами Холі вже дуже поширені і популярні в Україні, на них приходить багато молоді і навіть дорослі. До Дня Незалежності України ви б могли зробити тематичний, патріотичний фестиваль в жовто-синіх кольорах. 

Holi Fest підніме настрій всім, зробить незабутнім день! Насичені кольори, різнокольорові люди, яскравий асфальт, запальна музика та танці! Яскраві Фарби Холі мають унікальну особливість, вони об'єднують людей в єдину велику і дружну сім'ю! Подібне святкування не залишить байдужим нікого. Неперевершена казка для дітей і яскраве безумство для дорослих! 

Влаштуй фестиваль Holi Fest з Фарбами Холі на День Незалежності, розфарбуй світ навколо, створи незабутню яскраву атмосферу. Holi Fest запам'ятовується надовго, спробуй і ти, проведи яскравий флешмоб і зроби забаву традиційної в своєму місті!

Як організувати свято з Фарбою Холі дізнайся за контактами: 
https://www.facebook.com/hohhol/ 
або за телефонами: 
099 972 52 66 
063 604 64 48 

Замовити фарбу на власний Holi Fest можна на сторінці: https://hohhol.com.ua/suhi-farbi-holi 

Інші фестивалі HoliFest в Україні: https://hohhol.com.ua/articles 
 

Яскравий День Незалежності разом з Holi Fest та Фарбами Холі! 

Інші статті
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ