Кошик
264 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Holi Fest до Дня миру з Фарбами Холі! 

Holi Fest до Дня миру з Фарбами Холі! 
Організуйте Holi Fest до Дня миру з Фарбами Холі! Цього дня покажіть всім людям яким може бути яскравим світ коли панує мир.

03.09.19

Holi Fest до Дня миру з Фарбами Холі! 

З 1981 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня стало Днем миру, днем всесвітньої відмови від насильства та вогню. Цей день для того, аби спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом його досягнення. Міжнародний день миру – дає кожному з нас можливість справою довести свою прихильність до миру, ставши поборником цілей в галузі сталого розвитку. 

До Дня миру пропонуємо вам організувати в вашому місті Holi Fest з Фарбами Холі. Цього дня покажіть всім людям яким може бути яскравим світ коли панує мир. Фарби Холі полонять вас найщирішими емоціями та подарують заряд добра і позитива. 

Що потрібно щоб організувати фестиваль Holi Fest до Дня миру: 
- Визначтесь з місцем проведення фестивалю. Організувати свято з Фарбами Холі можна на головній площі або у великому парку. Де могло б зібратися багато бажаючих покидати Фарбу Холі. 
- Додайте по місту рекламу або в соц. мережах з докладною інформацією про проведення фестивалю Holi Fest. 
- Подбайте про наявність фуд кортів. Легкі перекуски або стійки з вуличною їжею відмінно б підійшли для такого свята. 
- У програму Holi Fest можна включити: виступ музичних колективів, боді-арт і мехенди, цікаві майстер-класи, гарні фото-зони, різні конкурси та розіграші ... 
- Головною фішкою свята буде Holi Fest, з Фарбою Холі. З фарбами можна організувати флеш моб, коли всі учасники одночасно підкидають вгору Фарбу Холі, утворюючи барвисту хмару. Як правило, це відбувається по команді ведучого, коли починається зворотний відлік, і цифр не залишається, учасники свята одночасно підкидують фарбу до неба. Також з фарбою можна організувати бої або просто обкидання один одного. 
- Ввечері для завершення свята можна організувати дискотеку. 

Ваш яскравий фестиваль Holi Fest з Фарбами Холі зможе всім показати яким мирним та яскравим повинен бути світ. Барвисті Фарби Холі об'єднують усіх людей в єдину велику і дружну сім'ю! Коли ми разом, ми єдині. 

Як організувати свято з Фарбою Холі дізнайся за контактами: 
https://www.facebook.com/hohhol/ 
або за телефонами: 
099 972 52 66 
063 604 64 48 

Замовити фарбу на власний Holi Fest можна на сторінці: https://hohhol.com.ua/suhi-farbi-holi 

Інші фестивалі HoliFest в Україні : https://hohhol.com.ua/articles 

 

Holi Fest до Дня миру з Фарбами Холі! 

Інші статті
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ