Корзина
316 отзывов
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Зимова фотосесія з Фарбами Холі! 

Зимова фотосесія з Фарбами Холі! 
Безумовно однією з найбільш казкових порою року є зима. Щоб зберегти в пам'яті казкові зимові дні найкраще буде організувати фотосесію з Фарбами Холі!

13.01.20

Зимова фотосесія з Фарбами Холі! 

Безумовно однією з найбільш казкових порою року є зима. У цю пору року багато сімейних свят, звідусіль віє святковим настроєм, дивом і душевним теплом. Щоб зберегти в пам'яті казкові зимові дні найкраще буде організувати фотосесію з Фарбами Холі!

Зимова фотосесія з Фарбами Холі полонить ваші серця і подарує море неповторних емоцій, а фотографії зробить яскравими і барвистими! Фотосесію з фарбами можна проводити в студії або на природі.

Записуйте ідеї для втілення крутих фотографій з Фарбами Холі
- для студійної фотосесії вам знадобляться білі футболки і джинси, для того щоб фарби на вас були яскравими і насиченими. Фон можете залишити однотонним, або в новорічній темі з ошатною ялинкою, каміном ... Щоб фото зробити більш живими і радісними, кидайте один в одного Фарбами Холі.
- для фотосесії на вулиці є безліч варіантів організації. Можна влаштувати катання на санках і в процесі їзди підкидати Фарби Холі до неба. Або ж можна просто подуріти і кидатися фарбами один в одного на тлі ялинок і снігу. Також можна зробити фото як ви катаєтеся на лижах чи сноуборді і в цей час на вас з-за кадру будуть кидати фарби.

Фотосесії з Фарбами Холі відмінно підійдуть як для всієї родини, для друзів так і для романтичної атмосфери. Фарби Холі різнокольорові, яскраві, натуральні і не подразнюють шкіру. Прекрасно змиваються з натуральних тканин, джинса і жирної шкіри. Тому в пам'яті про веселе свято у вас залишаться фото і незабутні емоції. Веселих свят!

Замовити Фарбу Холі та дізнатись як організувати фотосесію з фарбами дізнайся за контактами: 
https://www.facebook.com/hohhol/ 
або за телефонами: 
099 972 52 66 
063 604 64 48 

Замовити фарбу на власну фотосесія можна на сторінці: https://hohhol.com.ua/suhi-farbi-holi 

Інші фотосесії з Фарбами Холі: https://hohhol.com.ua/articles 

 

Зимова фотосесія з Фарбами Холі! 

Другие статьи
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Украина Киев