Корзина
316 отзывов
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Фестиваль Фарб Holi Fest - головний фестиваль приходу весни. Традиції святкування. 

Фестиваль Фарб Holi Fest - головний фестиваль приходу весни. Традиції святкування. 
Не потрібно чекати літо щоб відкрити новий сезон фестивалів Фарб Холі, адже можна зустріти прихід весни так як це роблять в Індії.

15.02.20

Фестиваль Фарб Holi Fest - головний фестиваль приходу весни. Традиції святкування. 

З індійським святом Холі пов'язано багато красивих легенд. У різних місцях вони відрізняються, але незмінно зводяться до одного: фестивалю Холі - пробудження природи. Залучення до нього дарує плодючість, сімейне щастя та процвітання. 

У 2020 році Фестиваль Фарб Холі в Індії відзначають 9 і 10 березня. Фестиваль весни або ж фестиваль Фарб Холі - один з найдавніших релігійних свят в індуїзмі, яке символізує прихід весни, перемогу добра над злом і початок Нового року за індійським календарем. Народні гуляння в різних регіонах тривають від 3 до 5 днів. Індійці радіють, як діти, посипають один одного різнобарвним порошком і обливаються різнобарвною водою - це побажання щастя і достатку. 

До фестивалю Холі-2020 жителі Індії починають готуватися ще в лютому, за 40 днів до дати початку свята. Фасади будинків прикрашають яскравими фарбами і квітами, а для розпалювання багать цілими селищами збирають сухі гілки і листя. Барвисті «битви» завершуються до вечора. Вулиці порожніють, а наступні дні індійці присвячують візитам до рідних і близьких. 

Фестиваль Фарб також дуже популярний і в Україні. Не потрібно чекати літо щоб відкрити новий сезон фестивалів, адже можна зустріти прихід весни так як це роблять в Індії. Особливо якщо ви індієць і зараз проживаєте в Україні, у вас є особлива можливість організувати свято Фарб Холі. Ви не залишитеся осторонь ваших традицій, і зможете до них долучити українців. 

Організувати Фестиваль Фарб дуже легко, що вам потрібно для цього знати: 
1. Виберіть місце і час. Зробити це можна в парку, на стадіоні, де зможе зібратися багато людей. 
2. Поділися ідеєю проведення фестивалю Holi Fest з місцевою владою. Щоб ваш свято пройшло законно, варто домовитися з місцевою владою, щоб вони дали дозвіл вам на проведення бажаного святкування. 
3. Проінформуйте місцевих жителів про свято Фарб Холі. Додайте оголошення на вулиці, в соціальних мережах ... 
4. Підготуйте для учасників свята різноманітну програму ігор, майстер-класів, конкурсів, запальну музику. Разом з співгромадянами підготуйте традиційні частування. 
5. Головною родзинкою свята зробіть Holi Fest. Фестивалі з Фарбами Холі вже дуже поширені і популярні в Україні, на них приходить багато молоді і навіть дорослі.

Як організувати свято з Фарбами Холі дізнайся за контактами: 
https://www.facebook.com/hohhol/ 
або за телефонами: 
099 972 52 66 
063 604 64 48 

Фарба Холі для вашого барвистого свята: https://hohhol.com.ua/suhi-farbi-holi 

Інші фестивалі Holi Fest: https://hohhol.com.ua/articles 

Фестиваль Фарб Holi Fest - головний фестиваль приходу весни. Традиції святкування. 
Другие статьи
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Украина Киев