Корзина
316 отзывов
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Срібло - унікальна благородність

Срібло - благородний і унікальний метал. З часів давнини він використовувався для виготовлення прикрас, амулетів, оберегів. Як було прийнято вважати, ювелірні вироби з цього металу володіли захисними силами впливу потойбічних сил. Тому прикраси зі срібла, гудзики і амулети можна вважати як утилітарними, так і окультними виробами.

Древніми лікарями срібні предмети використовувалися в якості бактерицидного засобу, яке допомагало загоєнню ран. Існувало повір'я, що срібло здатне виліковувати захворювання духу.

Якщо розглядати метал з асоціативної боку, його порівнювали з місяцем - покровителькою таємних знань. Внаслідок цього, вважалося, що метал зможе просвітлити дух і поглинути негатив.

Срібні ювелірні набори із золотими вставками

Срібний гарнітур - недорогий спосіб привнести в образ новий настрій. Красиві набори зі срібла з чималим задоволенням носять як молоді дівчата, так і жінки старшого віку. Величезною перевагою таких прикрас є доступність. Дозволити собі кілька срібних гарнітурів і, вже тим більше, один може кожна жінка.

Нерідко модниці воліють шикарним золотим аксесуарам срібні. Нічого дивного в цьому немає. Сучасні набори настільки витончені і естетично привабливі, що з успіхом конкурують з більш дорогими прикрасами. Тим більше, що актуальним трендом сьогодні є інкрустація виробів зі срібла дорогоцінним камінням відмінної якості. Таке сміливе поєднання на піку популярності.

Колекції з срібла регулярно випускають провідні ювелірні будинки Європи і Америки. Вишукані гарнітури блищать на найбільш престижних модних показах у всьому світі.

Срібло - дійсно чудова оправа для будь-яких каменів. Переконатися в цьому ви можете, відвідавши інтернет-магазин «Hohhol».

Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Украина Киев