Кошик
259 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Патріотичний Календарик на 2016 рік в подарунок при купівлі від 100 грн.

З намірами нагадати Українцям про справжню силу Українського народу, про справжні кордони України незалежної, ми розробили і випустили до Нового Року Патріотичний Календарик, які даруємо всім Патріотам при купівлі на сумму від 100 грн. в...

31.10.15

Патріотичний Календарик на 2016 рік
від Інтернет-Магазину "Hohhol" 

 

В подарунок при замовленні на суму від ста гривень.

 

До Нового, 2016 року, осталося зовсім небагато і незабаром всі попрощаються з цим, наповнених позитивних і не дуже змін, роком Вівці, який видався для України, чи не найважчим за останні 22 роки. 

Ми з гордістю винесли всі труднощі, які приготувала нам історія і з піднятою головою ідемо далі, боротися за нашу цілісність і незалежність.

З намірами нагадати Українцям про справжню силу Українського народу, про справжні кордони України незалежної, ми розробили і випустили до Нового Року Патріотичний Календарик, які даруємо всім Патріотам при купівлі на сумму від 100 грн. в Інтернет-Магазині "Hohhol".

 

Патріотичний календарик на 2016 рік

 

Ось і добігає до свого логічного закінчення 2015 рік, який був роком випробування українців на міцність та силу духу, на єдність народу заради однієї цілі – миру! Рік Кози був не легким, та ми пройшли через всі перешкоди, подолали труднощі та з гордістю можемо називатисяУкраїнцями!

За китайським календарем, наступний 2016 рік буде роком мавпи, яка характеризуєтьсярозкриттям скритого потенціалу і досягнення нових якісних вершин в житті і суспільстві. Головне працювати, вірити і не покладати рук ні на мить, цей рік принесе масу користі і достатку саме тим, хто віритиме в себе і впевнено прямуватиме в майбутнє. В коханні ж мавпа стабільна і з усіх сил намагатиметься зберегти Ваше велике майбутне, яке поєднає двох закоханих на все життя. Тож з відкритим серцем і гарячими очима прямуємо в новий 2016 рік, який неодмінно стане для нас роком приємних перемін, з ознаками стабільності.   

І на порозі вже чекає новий, 2016 рік. Рік звершень і досягнень, подій і історичних випробувань, змін і реформ, які мають принести лиш добро і процвітання Нашій неповторній Україні в Новому 2016 році. В подарунок до Нового Року ми підготували дизайнерський Патріотичний Календарики, який даруємо всім Патріотам при купівлі на суму від 100 грн. в Інтернет-Магазині " Hohhol".

Гарний і якісний календарик ― унікальна картина культурного досвіду тисячоліть, надійна і перевірена у віках модель планування життя. Саме таким є Патріотичний Календар на 2016 рік від інтернет-магазину «Hohhol». Це яскрава патріотична листівка, виконана в синьо жовтих кольорах. На передній частині календарика зображене серце з українськими колосками, калиною та квітами, що передає щиру любов до рідної землі. В серці зображений кулон в вигляді Українського герба ― «Тризуб», як знак того, що Наша квітуча Україна завжди лишатиметься в Ваших серцях незамінною і неповторною Батьківщиною, де б Ви не перебували.

На звороті вказані місяці та дні Нового 2016 року, контакти представників магазину, та сайт де можна обрати виріб і здійснити замовлення.

Коли поруч календар, низка днів завжди перед очима, і вам підвладне майбутнє.

Залежно від Вашого віку і роду занять, час відкривається неповторним чином, пропонований нами календарик допоможе де б ви не були.


В подарунок при замовленні на суму від ста гривень.

Розмір календарика: 8.5х5.5 см.

Ціна: 5.00 гривень 

Оптові ціни:
При замовленні від 15 штук ціна 2.50 грн. 
При замовленні від 100 штук ціна 2.00 грн. 

Код товару: 350

Сподобалась пропозиція? 

Дивіться наші контакти. Надішлемо відповідь якнайшвидше.
З повагою, Адміністрація Інтернет-магазину "Hohhol"

Інші новини
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ