Кошик
266 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Фестивалю фарб "HoliPark 2016" в парку ім. Горького

Яскравий, веселий і позитивний Холі полюбився українцям. Обсипатися фарбами, бажаючи щастя і любові ближніх - головна особливість цього свята. Індійці вважають, що чим більше на людину потрапить фарб, тим більше щастя і любові чекає його в цьому...

11.04.16

Зустрічай, перший яскравий фестивалю фарб "HoliPark 2016" в парку ім. Горького

Подробиці в співтоваристві парку: https://vk.com/park_ua

У неділю, 24 квітня, всі гості парку зможуть долучитися до екзотичної і стародавньої культури Індії. Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького спільно з Українсько-Індійським академічним центром ХНУ ім. В.Н. Каразіна та освітньою групою «BobTrade Education Group» проводить Фестиваль фарб «HoliPark 2016».

Яскравий, веселий і позитивний Холі полюбився українцям. Обсипатися фарбами, бажаючи щастя і любові ближніх - головна особливість цього свята. Індійці вважають, що чим більше на людину потрапить фарб, тим більше щастя і любові чекає його в цьому році.
Для обсипання фарбою учасникам фестивалю виділяється Головна площа парку у Колеса Огляду. Відвідувачам, які не хочуть потрапити під кольорову хмару варто бути напоготові і попереджати про те, що вони лише глядачі. Увечері запланований феєрверк фарби, коли всі учасники свята одночасно підкинуть вгору повні пригорщі кольорового порошку.

Протягом усього дня гостей і учасників свята розважатимуть індійські виконавці, виступатимуть колективи індійських танців, буде звучати етно-музика. Всі бажаючі зможуть нанести собі на руку мехенді - традиційну розпис хною, нанести на лоб Мінді. Головним гостем фестивалю "HoliPark 2016" стане чудова група PUR: PUR.

Приймай участь в конкурсі і приходь на фестиваль вже зі своєю фарбою: https://vk.com/wall-59171924_4550

Фарба Холі - нешкідлива для організму і легко відпирається з натуральних тканин. На вибір учасників буде представлено дев'ять соковитих кольорів від фіолетового до малинового.

Барвистий партнер фестивалю: http://holi-fest.in.ua/
Інші новини
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ