Корзина
296 отзывов
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

У парку Горького харків"яни відсвяткували фестиваль фарб "День сонця"

Яскраві різнокольорові фарби, відмінний настрій і казкова атмосфера. Саме так в Харкові, в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького святкують День Сонця. Це свято, - кажуть організатори, вже стало традицією. Родом воно з Індії.

22.06.16

У парку Горького харків'яни відсвяткували фестиваль фарб "День сонця"

Яскраві різнокольорові фарби, відмінний настрій і казкова атмосфера. Саме так в Харкові, в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького святкують День Сонця. Це свято, - кажуть організатори, вже став традицією. Родом він з Індії.

Сонце для нашої планети є найпотужнішим джерелом космічної енергії. Воно дає нам світло і тепло, які необхідні не тільки людям, але також рослинам і тваринам. Наша планета виникла близько сонця і життя на ній зародилася теж багато в чому завдяки йому.

До свята було підготовлено понад півтонни різнокольорових сухих фарб Гула (Холі), якими можна було обсипати один одного. Відвідувачі парку отримали масу яскравого настрій, незабутніх емоцій і багато, багато сонця. Вважається, чим більше в тебе попало різнобарвною фарби, тим щасливіше ти будеш в цьому році.

Почався «День сонця» о 11:00 в дитячому парку. Наймолодші учасники фестивалю малювали сонце на асфальті і розфарбували в яскраві кольори фортепіано, «Лабораторія божевільних вчених» провела дитячий майстер-клас.
На центральній алеї парку працювали майстри мехенді (традиційний розпис хною), а на головній сцені виступили вокально-інструментальні колективи. О 17:00 відбувся феєрверк з фарбами Холі, всі учасники свята одночасно підкинули вгору повні пригорщі кольорового порошку. Завершиться фестиваль дискотекою.

Подібні святкування стали традицією для парку і проводяться регулярно протягом теплого сезону.

Фотографіями з фестивалю учасники можуть поділитися в альбомі: https://vk.com/album-59171924_232980410 або опублікував їх на своїй стіні з хештегом #holi_fest #holipark #park_ua

Більше про свято і парку Горького в Харкові читайте в співтоваристві: https://vk.com/park_ua або на сайті парку: http://centralpark.kh.ua

Фарбу для свого свята фарб Holi Fest можна замовити в постачальника сухих фарб Холі через сайт:http://hohhol.com.ua/g6041100-suh-farbi-hol

У парку Горького харків"яни відсвяткували фестиваль фарб "День сонця"

Другие новости
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Украина Киев