Кошик
272 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Топ самих захоплюючих ігор на снігу для дітей і дорослих!

Настала зима. Діти і навіть дорослі зиму люблять, особливо коли випадає сніг, адже стільки розваг з'являється. У що ж ще можна грати взимку, щоб прогулянка була захоплюючою і цікавою? Ми підібрали топ незвичайних і цікавих розваг на снігу.

02.12.16

Топ самих захоплюючих ігор на снігу для дітей і дорослих!

Настала зима. Діти і навіть дорослі зиму люблять, особливо коли випадає сніг, адже стільки розваг з'являється. У що ж ще можна грати взимку, щоб прогулянка була захоплюючою і цікавою? Головне - вибрати веселу зимову гру, щоб прогулянка була в радість і дітям, і дорослим. Ми підібрали топ незвичайних і цікавих розваг на снігу:

1. Слідопити. Діти люблять розглядати власні сліди на свіжому снігу. Не полінуйтеся знайти в інтернеті інформацію про те, як виглядають сліди різних тварин і птахів. Після цього вирушайте в ліс або парк і спробуйте відшукати і розшифрувати сліди якоїсь живності.

2. Сніжинки. Сніг сам по собі дуже унікальний! Якщо на вулиці відповідний сніг, що складається з окремих сніжинок, то дайте дитині лупу, щоб він міг розглянути які вони всі різні і красиві. Сніжинку можна сфотографувати в режимі макрозйомки на темному тлі і вийде відмінний фото!

3. Снігові створення. Ліпити сніговиків - це звичайна справа. А ось чи робите ви снігуроньок, маленьких сніговичків, снігових собак, котів чи черепах? Цим добре зайнятися, якщо в творчому процесі беруть участь кілька осіб, ось тоді можна виліпити снігове сімейство або цілий зоопарк снігових мешканців.

4. Снігові фарби. Для різноманітності сніг можна зробити кольоровим. Для цього візьміть сухі фарби Холі. Дайте дитині кілька таких стаканчиків з сухими фарбами. Висипаючи фарбу по снігу, намалюйте кокой або малюнок. Або зліпіть зі снігу будь-яку фігуру і за допомогою фарби Холі зробите колір в образ.
До речі, фарбу можна замовити на сайті: http://hohhol.com.ua/g6041100-suh-farbi-hol​

5. Снігова фортеця. Діти будь-якого віку з радістю захоплюються будівництвом снігових фортець, але найбільше це заняття підходить хлопчикам шкільного віку.

6. Бій сніжками або фарбами Холі. Бій сніжками всім нам знаком, але якщо сніг не ліпиться відмінна альтернатива - сухі фарби Холі! До того ж бій фарбами Холі більш безпечний, і ніхто не потерпить сильного удару від заледенілої сніжки. Фарбу Холі можна замовити на сайті: http://hohhol.com.ua/g6041100-suh-farbi-hol​​
 
Інші новини
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ