Кошик
264 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Відзнач Міжнародний день молоді Фестивалем Фарб #Holi_Fest. 

12 серпня, весь світ святкує Міжнародний день молоді! Це свято об’єднує всіх молодих людей із всіх країн світу! Щороку цей день присвячують новій темі, яка вказує на головні проблеми сучасного суспільства, що стосуються молодих людей.

08.08.17

Відзнач Міжнародний день молоді Фестивалем Фарб #Holi_Fest. 

12 серпня, весь світ святкує Міжнародний день молоді! Це свято об’єднує всіх молодих людей із всіх країн світу! Щороку цей день присвячують новій темі, яка вказує на головні проблеми сучасного суспільства, що стосуються молодих людей. Також організовують безліч різноманітних заходів: різних концертів, флеш-мобів, виставок, конференцій і семінарів. 

В Україні цього літа в Кропивницькому відзначали День молоді яскраво та незабутньо. Головна особливість фестивалю – осипання всіх сухою фарбою на щастя. Всі учасники свята із задоволенням скористалися цією можливістю і розфарбували один одного в яскраві кольори та змогли відчути шалену енергетику кольорового Фестивалю та насолодитись запальними танцями. 

Фестиваль фарб Холі до Міжнародного дня молоді це те місце, де молоді люди розкривають свої можливості. Відкривають для себе нові знайомства та знання. Holi Fest завжди дарує радість та щастя, а головне на святі, це чим більше фарби на вас потрапить, тим успішний рік буде! 

На фестивалях Холі застосовуються фарби виготовлені виключно з натуральних компонентів. Вони не шкідливі для здоров'я людини та не фарбують одяг. Фарби залишають виключно позитивні плями в ваших спогадах, та незабутніх емоції! 

Фарбу для свого Holi Fest можна замовити за контактами: 
https://www.facebook.com/hohhol/
066 683 25 99, Богдан 

Подробиці в спільноті: https://vk.com/kraski_holi або на сайті: http://holi-fest.in.ua/sukhie-poroshkovye-kraski-gulal-kholi-optovoe-predlozhenie/

Відзнач Міжнародний день молоді Фестивалем Фарб #Holi_Fest. 
Інші новини
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ