Кошик
264 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Святкуй Halloween містично та феєрично з кольоровим димом! 

З року в рік страхітливі та веселі традиції у переддень Дня всіх святих набирають обертів популярності в нашій країні. А ви вже готуєтесь до свята? Ми з радістю допоможемо вам та підкажемо як організувати найкрутішу вечірку.

23.10.17

Святкуй Halloween містично та феєрично з кольоровим димом

З року в рік страхітливі та веселі традиції у переддень Дня всіх святих набирають обертів популярності в нашій країні. Свято Хеловін в Україні відзначається 31 жовтня. А ви вже готуєтесь до свята? Ми з радістю допоможемо вам та підкажемо як організувати найкрутішу вечірку. 

Підготовка до Хеловіну: нічого не забудь! 
• ретельно продумай свій образ на Хеловін , щоб він був страшним і нетривіальним на вечірці; 
• прикрась місце проведення, оформити в готичному стилі різними литючими мишами, павуками, і напихай побільше скелетів у шафу; 
• склади меню для хеловін-вечірку, якими огидними стравами ти пригощатимеш і якими отруйними коктейлями пригостиш дорогих вампірів і вовкулаків, але при цьому постаратися реально не отруїти своїх друзів; 
• підготуй оригінальну гарбузову голову - невід'ємний символ Хеловіна. Гарбуз символізує одночасно закінчення збору урожаю, злобного духу і вогонь, що відлякує його. Так концентруються стародавні повір'я в одному предметі. 
• Продумай які розваги будуть на вашій вечірці, щоб ніхто з друзів не нудьгував. 
• Додай містики на своєму святі за допомогою кольорового диму. Він зробить вашу вечірку кольоровою, містичною та незабутньою. 

Скоріше готуйте свою страхітливу вечірку та запрошуйте якнайбільше друзів! Ми впевнені, що ваше свято друзі не пропустять та отримають море яскравих вражень та містичного настрою!

Для замовлення звертайтесь: 
https://www.facebook.com/hohhol/ 
або за телефонами: 
099 972 52 66 
063 604 64 48 

Замовляйте кольоровий дим за посиланням: https://hohhol.com.ua/kolorovij-dim 

Святкуй Halloween містично та феєрично з кольоровим димом! 
Інші новини
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ