Кошик
264 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266
  • Інтернет - магазин "Hohhol"
  • Новини
  • В Індії святкують «фестиваль весни» або як його ще називають «фестиваль фарб Холі»: як проходить найяскравіший фестиваль в світі. 

В Індії святкують «фестиваль весни» або як його ще називають «фестиваль фарб Холі»: як проходить найяскравіший фестиваль в світі. 

У цьому році фестиваль весни відзначають 2-3 березня. Фестиваль весни або ж фестиваль фарб Холі - один з найдавніших релігійних свят в індуїзмі, яке символізує прихід весни, перемогу добра над злом і початок Нового року за індійським календарем.

04.03.18

В Індії святкують «фестиваль весни» або як його ще називають «фестиваль фарб Холі»: як проходить найяскравіший фестиваль в світі. 

У цьому році фестиваль весни відзначають 2-3 березня. Фестиваль весни або ж фестиваль фарб Холі - один з найдавніших релігійних свят в індуїзмі, яке символізує прихід весни, перемогу добра над злом і початок Нового року за індійським календарем. Народні гуляння в різних регіонах тривають від 3 до 5 днів. 

Традиції святкування фестивалю фарб Холі: 
- Перший день святкування - день "Холіка-Дахау". У цей день ближче до вечора запалюють багаття, в якому спалюють опудало Холіки. Попіл від багаття вважається священним, тому його забирають додому і наносять на тіло для захисту від злих духів. 
- Наступний день - "Дхулхеті". Важливий день Холі - коли люди посипали себе попелом з багаття, на якому спалювали опудало Холіки. Таким чином вони захищають себе від злих сил. Але з роками попіл почали замінювати на різнокольорову суху фарбу Холі і обливання підфарбованою водою. За віруваннями - чим більше на тобі фарби, тим щасливіше і яскравіше пройде рік. 
- З третього дня по п'ятий люди приходять один до одного в гості. 
- П'ятий день святкувань - "Ранґапанчамі" знаменує завершення фестивалю фарб Холі. Весь період святкування Холі супроводжується веселою музикою, співом, танцями і яскравим вбранням. 

Фестиваль фарб Холі дуже популярний і в Україні. Вже цього літа очікується новий сезон фестивалів фарб Холі. Ще більше фарб, яскраві кольори, більше міст і море радості. Традиційно на свято Холі збирається багато молоді і не тільки. Фестивалі супроводжуються запальною музикою, танцями, конкурсами та обсипання один одного фарбою Холі. 

Не пропусти фестивалі фарб Холі цього літа в своєму місті! Стеж за анонсами у нас на сайті: https://hohhol.com.ua/news 

В Індії святкують «фестиваль весни» або як його ще називають «фестиваль фарб Холі»
Інші новини
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ