Кошик
266 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Holi Fest на День Києва = яскраве та незабутнє свято! 

День міста - щорічне свято, що відмічають практично у всіх великих містах. Організуй яскравий Holi Fest! Фестиваль Holi Fest з фарбами Холі - це завжди яскраво і позитивно.

18.05.18

Holi Fest на День Києва = яскраве та незабутнє свято! 

День міста - щорічне свято, що відмічають практично у всіх великих містах. Зазвичай це одине з наймасовіших міських свят, що відзначається з розмахом. Під час святкування Дня міста звучать вітальні промови офіційних осіб, проводяться народні гуляння, концерти, паради, конкурси та інші розваги, а завершується свято салютом. День Києва зазвичай святкують в останні вихідні травня. 

Хочеш круте свято і відмінно повеселитися? Організуй яскравий Holi Fest! Фестиваль Holi Fest з фарбами Холі - це завжди яскраво і позитивно. Щоб твій Holi Fest був масштабним і захоплюючим можна організувати: 
• традиційну битву сухими фарбами Холі
• веселу шоу-програму, 
• музичні локації, 
• боді-арт і мехенді, 
• цікаві майстер-класи, 
• гарні фото-зони, 
• смачні частування. 

Фестиваль фарб Холі Holi Fest - це захід, де люди не бояться жити на повну, відчувають щирі емоції радості, торкаються до нової культури відпочинку, що дозволяє зміцнити душевне та фізичне здоров'я. Одного разу побувавши в самому серці фестивалю Holi Fest, дуже хочеться повернутися сюди ще раз. Безперечно, свято з фарбами Холі це найкрутіша ідея для святкування Дня міста. Люди зможуть повеселитися від душі, зібратися компанією друзів і отримати море позитивних емоцій.

Замовити Фарбу Холі можна на сторінці: https://hohhol.com.ua/suhі-farbi-holі
або за контактами: 
https://www.facebook.com/hohhol/ 
Тел/Viber: (066) 683-25-99 
Тел: (068) 070-95-14 
 

Holi Fest на День Києва = яскраве та незабутнє свято! 

Інші новини
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ