Кошик
264 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Святку День друзів в колі своїх найкращих товаришів та фарб Холі!

День друзів важливо провести в колі своїх найкращих товаришів. Щоб день був незабутнім та яскравим, додайте в нього кольорових фарб Холі. З сухими фарбами Холі у вас є безліч варіантів святкування.

30.05.18

Святку День друзів в колі своїх найкращих товаришів та фарб Холі!

Друзі — це найближчі люди для кожного, тому Міжнародний день друзів, який відзначається 9 червня, можна вважати днем любові до друга. В цей святковий день ви маєте чудовий привід приділити увагу своїм приятелям та поділитися теплими словами, адже щира дружба – велика цінність для кожної людини. Напевно у кожної людини знайдеться хоча б один друг, який є надійною опорою в різних життєвих ситуаціях. 

Здавна дружба вважалася високою людською цінністю. Кажуть, що хороших друзів не буває занадто багато. Їх завжди декілька або навіть один. Душа не може поділятися на нескінченну кількість частин. Тому дружбу двох можна назвати ідеальною — самою міцною, вірною та тривалою. 

День друзів важливо провести в колі своїх найкращих товаришів. Щоб день був незабутнім та яскравим, додайте в нього кольорових фарб Холі. З сухими фарбами Холі у вас є безліч варіантів святкування. Найкраще всього таке свято організувати в парку, біля річки чи за містом на природі. За допомогою фарб Холі можна організувати обсипання на один одного, бої фарбами, міні флешмоб, ігри чи конкурси. 

День друзів з фарбами Холі це круте свято. Ви матимете змогу зустрітись із своїми друзями та весело провести час. Сухі фарби Холі завжди піднімають настрій, переносять вас в світ яскравих вражень, незабутніх емоцій. Цей день залишиться у вашій пам’яті та можливо стане традицією саме 9 червня, в Міжнародний день друзів зустрічатися всією компанією. 

Замовити Фарбу і на своє свято можна на сторінці: https://hohhol.com.ua/suhі-farbi-holі
або за контактами: 
https://www.facebook.com/hohhol/ 
099 972 52 66 
063 604 64 48 

 

Святку День друзів в колі своїх найкращих товаришів та фарб Холі!

Інші новини
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ