Кошик
272 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Святкуй День фотографа з яскравими фарбами Холі і кольоровим димом! 

12 липня - любителі та професіонали фотосправи відзначають День фотографа. За допомогою кольорового диму або фарб Холі можна організувати незабутнє свято

10.07.18

Святкуй День фотографа з яскравими фарбами Холі і кольоровим димом! 

12 липня - любителі та професіонали фотосправи відзначають День фотографа. В останні роки це свято набирає популярність і в Україні. До цього дня ентузіастами даної галузі готується чимало цікавих заходів - сімейні фотосвята, освітні майстер-класи від провідних фотографів, портфоліо-ревю, різні конкурси, виставки, квести і багато іншого. 

Щоб ваше свято пройшло безперечно на «Відмінно», додайте трохи яскравих фарб! За допомогою кольорового диму або фарб Холі можна організувати незабутнє свято. Все дуже просто, для початку визначте де саме ви хочете провести святкування. Зараз літо, все квітне та пахне, цим потрібно скористатися, організуйте своє свято на природі, або біля річки, в парку ... 

Для ваших гостей підготуйте веселу і велику програму. Щоб на природі відмінно провести час, захопіть з собою для розваг різних ігор, продумайте різні квести, призи. Потрібно задіяти всіх гостей щоб ніхто не нудьгував. З фарбами Холі ви можете влаштувати бої, флешмоб, коли всі разом до неба підкинуть фарбу Холі і створять яскраву різнобарвну хмару. З кольоровими димовими шашками можете влаштувати незвичну фотозону. Тут всі б змогли зробити веселе або романтичне фото, прикрасивши його кольоровим димом. Це був би чудовий фото-подарунок на пам'ять про цей прекрасний день. 

Фуд зона - це дуже важливо. Після веселих розваг потрібно підкріпиться. Якщо ви зібралися невеликою компанією, відмінно підійде пікнік. Це зблизить вас, а власно приготована їжа буде смачнішою. Якщо у вас велике свято, можете підготувати стійки з різною смакотою, запросити кухарів або представників вуличної їжі. На заході сонця влаштуйте пісні під гітару біля вогнища, або міні дискотеку. Щоб кожен після такого насиченого свята зміг розслабиться і приємно провести вечір.

Для замовлення кольорового диму та фарб Холі звертайтеся: 
https://www.facebook.com/hohhol/ 
або за телефонами: 
099 972 52 66 
063 604 64 48, Богдан 

Замовляйте кольоровий дим на сайті: https://hohhol.com.ua/kolorovij-dim 

Замовляйте фарби Холі на сайті: https://hohhol.com.ua/suhі-farbi-holі

Святкуй День фотографа з яскравими фарбами Холі і кольоровим димом! 
Інші новини
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ