Кошик
232 відгуків
Акція! До кулонів і амулетів таємний подарунок!Отримати подарунок
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Привітайте спортсменів свого міста яскравим #Holi_Fest з фарбами Холі! 

Успішна країна - це здорові її жителі. На яскравому святі Holi Fest з фарбами Холі ви зможете зібрати всіх спортсменів свого міста та містян. Це чудовий спосіб привітати професіоналів своєї справи та любителів.

07.08.18

Привітайте спортсменів свого міста яскравим #Holi_Fest з фарбами Холі! 

Успішна країна - це здорові її жителі. Заняття спортом покращує не тільки фізичну форму, але й підвищують стійкість, підіймає волю до перемоги, вдосконалює дисципліну. Саме усвідомлення цих фактів послужило народженню фрази «в здоровом тілі - здоровий дух». Грунтуючись на бажанні підняти фізичний і моральний дух населення, було створено таке свято як День фізичної культури та Спорту. 

Сьогодні цей свято відзначають не тільки професіонали, але і всі любителі спорту та здорового способу життя. На яскравому святі Holi Fest з фарбами Холі ви зможете зібрати всіх спортсменів свого міста та містян. Це чудовий спосіб привітати професіоналів своєї справи та любителів. Організуйте виступи з привітаннями заслуженим атлетам вашого міста, запросіть для виступів місцеві творчі колективи. Спортивні «Старт», різні конкурси та подарунки обов'язково порадують і малих і дорослих гостей вашого свята. Родзинкою свята може стати яскравий флешмоб з фарбами Холі, коли всі дружно підкинуть до неба суху фарбу, або влаштуйте бої фарбами. Ввечері пропонуємо провести дискотеку під запальну музику. 

З фарбою Холі можна влаштувати святковий кольоровий пробіг. Для прикладу перед забігом організуйте розминку, де в кінці всі дружно підкинуть фарбу Холі до неба ознаменуючи початк кольорового забігу. На маршруті дистанцій можна поставити волонтерів, які будуть обкидати фарбою учасників пробігу. Таким чином, ви зробите не скучне, а мотивуюче для заняття спортом свято, яке залишиться в пам'яті містян на довгий час. 

Повірте, таке свято вдасться на всі 100%. Ви заохотите багатьох і піднімете їх інтерес до спорту. Фарби Холі перенесуть вас у світ яскравих фарб, незабутніх вражень. 

Замовити Фарбу і на своє свято можна на сторінці: https://hohhol.com.ua/suhі-farbi-holі 
або за контактами: 
https://www.facebook.com/hohhol/ 
099 972 52 66 
063 604 64 48 

Привітайте спортсменів свого міста яскравим #Holi_Fest з фарбами Холі! 
Інші новини
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ Харківське шосе 8/1