Топ продаж
-50%
-50%влевовправо
Слікер для полірування краю шкіри, Сликер для полировки края кожи
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: slik
138 ₴
69 ₴
Показать оптовые цены+380999725266
- +380 (63) 604-64-48
- +380 (99) 972-52-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Слікер для полірування краю шкіри урізу

Інструмент для фінальної обробки натуральної шкіри, а саме для полірування торців шкіри.
Канавки на слікері призначені для обробки шкіри різної товщини.
Полірування країв захищає шкіру від передчасного руйнування, надає естетичний ефект.
Матеріал: дерево
Розмір: 15x2.5 см
- Не підходить пропозиція?
- Замовляйте консультацію спеціаліста і отримайте необхідний Вам інструмент.
- Замовляйте
Доставка по Україні і закордон.
З повагою, Адміністрація Інтернет-магазину "palmar"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Назначение | Для ручного пользования |
| Размеры | |
| Ширина | 25 мм |
| Диаметр | 25 мм |
| Длина | 150 мм |
| Основные | |
| Материал | дерево |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | светло-коричнев |
| Вид | Вертикальный/горизонтальный |
| Производитель | PalMar |
| Тип сырья | Натуральное |
| Износостойкость | Высокая |
- Цена: 69 ₴


