Топ продаж
-50%
-50%влевовправо
Пробійники рядкові для шкіри крок 4 мм ромбовидні набір 4 штуки, Пробойники шаговые для кожи
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 4 мм
538 ₴
269 ₴
Показать оптовые цены+380999725266
- +380 (63) 604-64-48
- +380 (99) 972-52-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пробійники рядкові для шкіри

Комплект з 4 малих ромбоподібних пробійників для шкіри, які дозволять зробити рівний красивий шов.
Кількість зубців: 1, 2, 4, 6
Відстань між центрами зубців: 4 мм
Ширина зубця: 2.2-2.5 мм
Матеріал: метал
- Не підходить пропозиція?
- Замовляйте консультацію спеціаліста і отримайте необхідний Вам інструмент.
- Замовляйте
Доставка по Україні і закордон.
З повагою, Адміністрація Інтернет-магазину "palmar"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина | 7 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество пробойников | 4 шт |
| Длина | 100 мм |
| Основные | |
| Материал | Металл |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ручного пользования |
| Тип сырья | Натуральное |
| Износостойкость | Высокая |
| Диаметр | 25 |
| Количество в упаковке | 1 |
| Крок зубців: | 4 мм |
- Цена: 269 ₴



