-50%Кулон "Тризуб з Козацьким Хрестом", ювелірний сплав ЦАМ, посріблений, Розмір кулона: 2.4х3.7см.
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 300
360 ₴
180 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 972-52-66
Кулон "Тризуб з Козацьким Хрестом"
від Інтернет-магазину "palmar"

Кулон "Тризуб з Козацьким Хрестом" виготовлений з легкого, анти алергійного металу ― ЦАМ та покритий сріблом високої проби з чорнінням, що додає кулону автентичності. Представлений виріб, візуально має форму тризуба в лавровому вінку та вгорі з хрестом.
Здавна запорожці носили натільні хрести, щоб ворожа куля чи шабля не зачепила козака в бою. Тому козацький хрест являє собою символ Українського козацтва і належності до християнської віри.
Даний різновид форми Грецького хреста, є варіанти, які пов’язують його з християнською формою Кельтського хреста. Зображувався на печатках Війська Запорозького та Війська Запорозького Низового, на Великій корогві Війська Запорозького Низового, інших козацьких прапорах та гербах козацьких полків.
Нині є емблемою Збройних сил України, Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України.
Розмір кулона: 2.4х3.7см.
АКЦІЯ! Поділись з друзями посиланням на цю сторінку в соціальних мережах і отримуй знижку 10% на дану позицію! АКЦІЯ!
Дамо відповідь якнайшвидше.
З повагою, Адміністрація Інтернет-магазину "palmar"
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Кулон |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | Серебро |
| Стиль исполнения | Готический |
| Назначение | Унисекс |
| Цепочка/Шнурок | Нет |
| Длина | 3.7 мм |
| Ширина | 2.4 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Серый |
- Цена: 180 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Кулон "Тризуб з Козацьким Хрестом", ювелірний сплав ЦАМ, посріблений, Розмір кулона: 2.4х3.7см.»


