Топ продаж
-50%
-50%влевовправо
Металевий ланцюжок на шию золотистий, цепочка для прикрас на шию, довжина 46 см, товщина 1,5 мм(без кулона) Срібний
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 104
138 ₴
69 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 604-64-48
- +380 (99) 972-52-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металевий ланцюжок на шию золотистий, цепочка для прикрас на шию, довжина 46 см, товщина 1,5 мм(без кулона)
Серед безлічі оригінальних видів сувенірної та рекламної продукції слід виділити і такі потрібні вироби, як ланцюжки.
Ланцюжки відносяться до числа функціональних засобів, які можна використовувати в різних сферах. Вони відрізняються високою міцністю і надійністю.
Декоративні ланцюжки користуються великим попитом для виготовлення подарункової і сувенірної продукції і не тільки.
Кулон в комплекті НЕ ЙДЕ (є можливість замовити кулон зі знижкою за посиланням: hohhol.com.ua/g3417989-kuloni)
Переваги:
витримує до 5 кг на розрив (дуже складно порвати руками);
не забруднює одяг, шию,
Ланцюжки виготовлені з нержавіючої сталі, комплектуются замком
Ланцюжок довжиною 46 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид изделия | Подвеска |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Назначение | Унисекс |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 2 мм |
| Толщина | 1.5 мм |
| Длина цепочки | 460 мм |
| Вес | 1.5 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Срібний |
- Цена: 69 ₴



