-50%Кулон "Медальйон тризуб", під срібло, з нержавіючої сталі, Розміри кулона - 3,5х2,1х0,2 см.
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 006
198 ₴
99 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 972-52-66
Кулон "Медальйон тризуб"
від Інтернет-магазину "palmar"

Невід'ємний атрибут справжнього патріота України. Тризуб - символ української незалежності, символ українського світогляду, символ волі України. З початку віків тризуб був і є символом справжньої сили і непідкореності українського народу. Володар такого кулона по справжньому вірить в Україну і відповідає її величній історії.
Матеріал: Stainless Steel ― (нержавіюча сталь з найвищим вмістом хрому), виріб високої якості, не темніє, не іржавіє.
Кулон "Медальйон тризуб" складається з трьох частин: жетон, тризуб, кільце для кріплення.
Розміри кулона ― 3,5х2,1х0,2 см.
Виріб розбірний, можна носити як із жетоном, так і окремо.
Ціна: 90.00 грн.
Оптові ціни:
При замовленні від 15 штук ціна 46.00 грн.
При замовленні від 100 штук ціна 30.00 грн.
Код товару: 006
Додатково Ви можете купити Шнурок Натільний, Шкіряний, натуральний, 50 см. за пів ціни
Дивіться наші контакти. Надішлемо відповідь якнайшвидше.
З повагою, Адміністрація Інтернет-магазину palmar"
| Основные | |
|---|---|
| Цепочка/Шнурок | Нет |
| Тематика рисунка/формы | Квадратная форма, Страны, города, Флаги |
| Вид изделия | Кулон |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Стиль исполнения | Классицизм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Назначение | Унисекс |
| Длина | 35 мм |
| Производитель | Stainless Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Stainless Steel |
- Цена: 99 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Кулон "Медальйон тризуб", під срібло, з нержавіючої сталі, Розміри кулона - 3,5х2,1х0,2 см.»


