Купуй 2!
-50%
-50%влевовправо
Кулон "Україна", контур, розмір кулону: 3х2 см, герб України
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 094
280 ₴
140 ₴
Показать оптовые цены+380 (63) 604-64-48
- +380 (99) 972-52-66
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кулон «Україна», контур
Кулон «Україна», контур виготовлений із високоякісної сталі, яка не іржавіє та не темніє. Даний виріб має форму кордону України.
Наявність підвіски у формі державного кордону України спонукає не забувати того, що саме така форма території – це перш за все результат тривалої боротьби за власну свободу,незалежність та вільне майбутнє.
Кулон складається з двох частин: підвіска, що повторює контури кордону України та кільце для кріплення.
Розмір кулону: 3х2 см
Код товару: 094
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Страны, города |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Стиль исполнения | Классицизм |
| Назначение | Унисекс |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Нержавеющая сталь |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Длина цепочки | 500 мм |
| Вес | 5 г |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Светло-серый |
- Цена: 140 ₴









