Продавець Інтернет - магазин "Hohhol" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
366 відгуків
Знижки до 50% на жіночі гаманці і портмоне!Отримати знижку
Інтернет - магазин "Hohhol"
+380636046448
+380999725266

Послуги машинної вишивки

в Інтернет-магазині "Hohhol"


Машинна вишивка або як її ще називають комп'ютерна вишивка ― це технологічний процес нанесення складного фактурного рисунка на будь-які тканинні поверхні з використанням спеціалізованого високоточного обладнання. Поєднання сучасних технологій і улюбленого виду рукоділля зробило вишивку на замовлення модним напрямком, відповідним духові нашого часу. Машинна вишивка дарує якісний і доступний шанс представити імідж організації на солідному рівні. Неможливе стало можливим, завдяки сучасним технологіям комп'ютерній комп'ютерної вишивки.

Процес виготовлення вишивки на замовлення:
Перший етап: розробка програмістом індивідуальної програми, яка розраховує кількість стібків, щільність і кількість кольорів ниток за заданим замовником макету.
Другий етап: налаштування вишивальної машини і закріплення матеріалу на п'ятому яльцях. Вишивка малюнка за заданою програмою і передача виробу замовнику.

Переваги машинної вишивки:
Довговічність ― машинна вишивка зносостійка, витримує багаторазове прання та вплив різних температур без втрати кольору і фактури малюнка.
Доступність ― ручна робота над вишивкою коштує великих витрат, автоматизована вишивка проводитися за демократичними цінами.
ОперативністьЧасГроші. Автоматизоване обладнення дозволить економити Ваш час, виконуючи великі обсяги замовлень у найкоротші терміни.
Багатий вибір ― з допомогою машинної вишивки можна створювати картини, сувеніри і навіть фотографії будь-якої складності на різниж виробах з використанням великого вибору кольорів і відтінків ниток.
Дорогий вид ― машинна вишивка створює відчуття ручної роботи, в порівнянні з іншими способами перенесення зображення на тканину, вишивка має найбільш привабливий вигляд.

 

Для замовлення послуги звертайтеся:

Продавець ― консультант: Богдан
тел.: +38 063 604 64 48

+38 099 972 52 66

email: magazun_hohhol@ukr.net

skype: shklyarbogdan

Facebook: https://www.facebook.com/hohhol

vk.com: http://vk.com/bogdan_hohhol

Шеврони, нашивки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Послуги машинної вишивки

в Інтернет-магазині "Hohhol"

Машинна вишивка або як її ще називають комп'комп'ютерна вишивка ― це технологічний процес нанесення складного фактурного рисунка на будь-які тканинні поверхні з використанням спеціалізованого високоточного обладнання. Поєднання сучасних технологій і улюбленого виду рукоділля зробило вишивку на замовлення модним напрямком, відповідним духові нашого часу. Машинна вишивка дарує якісний і доступний шанс представити імідж організації на солідному рівні. Неможливе стало можливим, завдяки сучасним технологіям комп'комп'ютерної вишивки.

Процес виготовлення вишивки на замовлення:
Перший етап: розробка програмістом індивідуальної програми, яка розраховує кількість стібків, щільність і кількість кольорів ниток за заданим замовником макету.
Другий етап: налаштування вишивальної машини і закріплення матеріалу на п'яльцях. Вишивка малюнка за заданою програмою і передача виробу замовнику.

Переваги машинної вишивки:
Довговічність ― машинна вишивка зносостійка, витримує багаторазове прання та вплив різних температур без втрати кольору і фактури малюнка.
Доступність ― ручна робота над вишивкою коштує великих витрат, автоматизована вишивка проводитися за демократичними цінами.
Оперативність ― Час ― Гроші. Автоматизоване обладнення дозволить економити Ваш час, виконуючи великі обсяги замовлень у найкоротші терміни.
Багатий вибір ― з допомогою машинної вишивки можна створювати картини, сувеніри і навіть фотографії будь-якої складності на різниж виробах з використанням великого вибору кольорів і відтінків ниток.
Дорогий вигляд ― машинна вишивка створює відчуття ручної роботи, в порівнянні з іншими способами перенесення зображення на тканину, вишивка має найбільш привабливий вигляд.
 

Для замовлення послуги звертайтеся:

Продавець ― консультант: Богдан
тел.: +38 063 604 64 48

+38 099 972 52 66

email: magazun_hohhol@ukr.net

skype: shklyarbogdan

Facebook: https://www.facebook.com/hohhol

vk.com: http://vk.com/bogdan_hohhol

Фільтри
Діапазон цін, грн.
Наявність
  • 1
Країна виробник
  • 1
Інтернет - магазин "Hohhol"
Богдан
+380636046448
+380999725266
Україна Київ